Brühl

Firma Brühl byla založena v roce 1923.

Prvotřídní pánská kolekce kalhot a jeansů německé značky BRUHL nabízí perfektně padnoucími střihy, které jsou prověřeny dlouhou tradicí, více jak 90 let.

Pánské kalhoty přesvědčují vysoce kvalitními a inovativními materiály a následnými úpravami – nano úprava, cool max, strech vlákna, precizním zpracováním, lehkostí a příjemným pohodlím při nošení, které je ovlivněno velkým výběrem gramáží textilií a dále také pěstěným i sportovním stylem. Stálou pozornost věnuje Bruhl detailům jako prošití, umístění a tvary kapes či vnitřní vypracování s řadou funkčních detailů.

Kalhoty jsou zhotoveny z gabardénů, popelínů, jemných mikrostrukturních tkanin, bavlny se sepraným efektem a denimů. Vedle základních přírodních tonů zde nalezneme celou škálu barev.

Nepřekvapí ani velikostní sortiment v širokém rozpění, a to až do nadměrných velikosti 66 nebo možností výběru délky kalhot, aby vždy perfektně sedly.

Logo značky

Informace pro obchodní partnery

Základní kolekce je představena 2x ročněCeloročního široký NOS program je zárukou možnosti okamžitě reagovat na potřeby zákazníků.

Ukázka modelů z produkce značky