Monte Carlo

Značka Mode Monte Carlo se může ohlédnout za dlouhou tradici.

Kvalita více než 50 let

V roce 1964 Ladislav von Ehr založil společnost Mode Monte Carlo von Ehr GmbH, která se věnovala výrobě pleteného ošacení.

Věděli, jak úspěšně kombinovat image značky s výrobní know-how. Výsledkem byla schopnost přizpůsobit se trendům po mnoho let a zaměřit se na rozvoj značky Mode Monte Carlo. Kromě pleteného ošacení začala značka Mode Monte Carlo nabízet i košile a polokošile, ve které se jejich úspěch ještě prohloubil. V současné době je firma Mode Monte Carlo společnost, která vyznává trvalé hodnoty, které zůstávají duší společnosti a je doplněna o nové, moderní myšlení.

Značka nabízí v širokém rozsahu svetry, mikiny, polokošile, trička a bundy

Značka Mode Monte Carlo udává nejnovější trendy, a proto v současné době vévodí této značce nejvíce žádaný sportovní a casual vzhled, podpořený bezpočtem barevných kombinací a trendy tisků, působících mladistvě. Velký výběr je i mezi štíhlými a volnějšími střihy polokošil, košil, ale i pletených svetrů. Mikiny a svetry tvoří nedílnou součást kolekce a svým mladistvým vzhledem, mají co nabídnout. Sportovní vzhled podtrhují kontrastní řešení barev, prošívání i ozdobné švy. Materiály jsou voleny tak, aby splňovaly vysoké nároky na komfort při nošení, ale i snadnou údržbu.

Největší předností značky Mode Monte Carlo je široké velikostní rozpětí, a to až do velikosti 70, které dává této značce náskok před konkurencí.

Logo značky

Informace pro obchodní partnery

Základní kolekce je prezentována 2x za rok a je doplněna o NOS program, který je nabízen celoročně, v základním výběru střihů svetrů a polokošil v mnoha barvách a materiálech.

Ukázka modelů z produkce značky