Seidensticker

Jakákoliv značka přestavuje určitou orientaci a je majákem v nekonečném světě produktů a služeb. Poskytuje určitý odkaz, stálost a spolehlivost.

Největší výrobce košil, čerpá inspiraci v praxi již po tři generace a stal se jednou z největších firem v Evropě.

Seidensticker je značka košil s nejvyšší úrovní povědomí v Německu, kde se stala pojmem pro vynikající výsledky v oblasti výroby a prodeje košil.

Co dělá Seidensticker tak úspěšným je fakt, že v každém vlákně a produktu se pečlivě věnuje každému detailu: kvalitě, spolehlivosti, kontinuitě a smyslu pro inovaci. Samozřejmostí je sledování módních trendů. „Jsou to vlastnosti, jejichž hodnoty předáváme svým zákazníkům, aby věděli, že nám na nich záleží.“

Košile Seidensticker jsou nositeli aktuálních trendů, v té nejvyšší materiálové i střihové kvalitě.

Velkou výhodou je možnost kontroly kvality šití, neboť společnost disponuje možností vlastní výroby.

Košile Seidensticker jsou nabízeny v 5 střizích od klasického až po super slim. U střihu Comfort je velikostní řada až do velikosti 54, a i tím je vidět, že značka si váží každého zákazníka. Košile jsou členěny do různých barevných téma, které se prolínají ve všech střizích. Každé z témat vyjadřuje určitý směr, který je vždy osobitý a zároveň poskytuje pocit výjimečnosti.
Velkou pozornost společnost věnuje oblasti vývoje materiálů, která vede k vylepšování vlastností a komfortu při nošení. Samozřejmostí je vysoce kvalitní bavlna i nežehlivá úprava, která je precizně volena s ohledem na komfort při nošení.

Poslední tečkou úspěchu je vždy drobný detail, který tyto košile odlišuje od ostatních.

Logo značky

Informace pro obchodní partnery

Základní kolekce je představena 2x ročně, dále je doplněna i o mezikolekce. Celoročního NOS program je zárukou možnosti okamžitě reagovat na potřeby zákazníků. Značka Seidensticker disponuje i možností B2B portálu pro obchodní partnery.

Ukázka modelů z produkce značky